Hakkımızda

 

 

ALGI ELEKTRONİK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ, elektronik güvenlik sistemleri alanında başarı ile faaliyet göstermekte olan elektronik şirketidir. Firma kurucumuz 22 yıl gibi uzun bir süre güvenlik sektöründe uzmanlaşmış ve sektörü aktif olarak takip etmektedir. Firmamız, güvenlik sistemlerinde müşterilerine yönetmelik ve şartnamelere uygun anahtar teslim projeler sunmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak kablolama ve altyapı hizmetleri, mühendislik ve projelendirme, eğitim ve danışmanlık konularında da faaliyet göstermektedir.


Görevimiz olarak üstlendiğimiz amacımız; Elektronik güvenlik sistemlerinde müşterilerimize en kaliteli ürünü ve hizmeti en uygun fiyata sağlayarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerden uzun süre faydalanmalarını sağlamaktır.

Sistem devreye alma konusunda öncü firmalar arasında olmak amacıyla projelerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, tecrübe gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme ve etik ilkelere uygun davranma ana ilkelerimiz olmuştur.

Dürüstlük

Çalışanlarımız verdiği hizmette müşteri memnuniyetini en çok bu noktada sağlamakta ve dürüstlüğün en az yapılan iş kadar elzem olduğuna inanarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Analitik Düşünme

Algı elektronik teknolojileri, alanında çözüm odaklı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve bu anlamda kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Verimlilik

Şirketimiz yapılan işten en yüksek verimi almak adına özveri ile çalışmaktadır.

Esneklik

Firmamız müşteri talebine göre çalışıp memnuniyeti en üst düzeyde tutmaktadır.

Kalite

Firmamız güvenlik sistemlerinde kullanılan cihazlar İçin TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. İstanbul Ticaret Odası ve Sanayi Bakanlığı' nda bu belgelerin kaydı mevcuttur. Uzman kadromuz ile yüksek kalitede işler başarmaktayız.

 

 

 

FAALİYET KONULARIMIZ

 

YANGIN SİSTEMLERİ


ADRESLİ VE KONVANSİYONEL YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ
YANGIN OTOMASYONU
GAZLI VE KÖPÜKLÜ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ
ACİL ANONS VE AYDINLATMA SİSTEMLERİ

KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV KAPALI DEVRE TELEVİZYON SİSTEMLERİ
IP TABANLI SİSTEMLER
GÖRÜNTÜLÜ TELEFONLAR

 

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ


KARTLI GİRİŞ & ÇIKIŞ SİSTEMLERİ
PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ
BİYOMETRİK VE PARMAK İZİ TANIMA SİSTEMLERİ
TURNİKE VE BARİYERLER

 

 

ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ İHBAR SİSTEMLERİ
ÇEVRE ALARM SİSTEMLERİ
ÖZEL AMAÇLI SENSÖRLER

 

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

MÜHENDİSLİK / PROJE
DANIŞMANLIK VE EĞİTİM
ALTYAPI
BAKIM
MONTAJ VE DEVREYE ALMA

Related Articles

Firmamız Hakkında

ALGI ELEKTRONİK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ, elektronik güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. 

Sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak kablolama ve altyapı hizmetleri, mühendislik ve projelendirme, eğitim ve danışmanlık konularında da faaliyet göstermektedir.

Devamı...

BİZE ULAŞIN

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 302 81 51

ADRES

ARMAĞANEVLER MAH. DERE SK. NO:10/A ÜMRANİYE İSTANBUL